Spotkanie z pisarką – Panią Malwiną Motyką

W środowe popołudnie odwiedziła nas dobrze znana dzieciom Pani Malwinka, jednak była to całkiem inna wizyta niż dotychczas. Nasz gość opowiedział przedszkolakom, w jaki sposób powstała książka, czym ona jest i co się w niej znajduje. Wywiązała się również rozmowa na temat naszych marzeń.

      Pani pisarka przeczytała historię  pt. „Zofia i podróż” ze swojej książki pt. „Pod szczęśliwymi gwiazdami” . Następnie wszystkie dzieci w swoich grupach, stworzyły wspólną, a zarazem indywidualną książeczkę- o marzeniach przedszkolaków, którą można zobaczyć w holu przedszkola:). Na koniec dzieci otrzymały mały upominek i dyplom od zaproszonego gościa. Mamy nadzieję, że to spotkanie również pozostanie na długo w pamięci dzieci. 
 
Spotkanie odbyło się w oddzielnych grupach, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast