„Hej przedszkole do widzenia, pozostaną nam wspomnienia…”

23 czerwca 2021 w naszym przedszkolu miała miejsce uroczystość pożegnania dzieci 6-letnich.  Cztery lata minęły zdecydowanie zbyt szybko. Był to czas wielu przeżyć, radości, atrakcji, niespodzianek dla wszystkich naszych absolwentów.

Grupa 6-latków przedstawiła inscenizację o tematyce wakacyjnej, a następnie                     w wierszu, piosence, tańcach i z wykorzystaniem instrumentacji  podziękowała pracownikom, rodzicom i kolegom za ten wspaniały wspólnie spędzony czas.  Również młodsze przedszkolaki z wielką życzliwością pożegnali swoich starszych kolegów. Następnie wychowankowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe wspólnie z Panią Ewelinką ( zajęcia  z j. angielskiego) oraz zaśpiewali piosenki  z Panią Celinką ( zajęcia z Katechezy).

Po części oficjalnej, dzieciom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy z zajęć z języka angielskiego, z katechezy oraz drobne upominki z okazji ukończenia przedszkola, w tym także prezenty od Rady Rodziców.

Serdecznie dziękujemy za upominek od przedszkolaków i rodziców- wspaniałego jelonka, który będzie umieszczony przed naszym przedszkolem.  Nasi absolwenci będą mogli go dostrzec w drodze do  lub ze szkoły.  Dziękujemy także za piękne kwiaty dla pracowników przedszkola.

Na koniec pragniemy życzyć naszym przedszkolakom samych sukcesów w szkole. Niech ten nowy etap w Waszym życiu będzie wspaniałą przygodą, pełną radosnych  i szczęśliwych chwil. A na ten czas wakacji życzymy Wam i Waszym rodzicom wytchnienia, odpoczynku, wspaniałej zabawy podczas wakacyjnych wyjazdów.

Nie żegnamy się, ale mówimy do zobaczenia!!!

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast