Spotkanie ze Strażakami z OSP Cisiec

Każde dziecko marzy, aby zostać strażakiem. W ostatnim czasie odbyło się długo oczekiwane przez wszystkie przedszkolaki spotkanie. Udaliśmy się na parking przy Kościele, gdzie czekali na nas strażacy ochotnicy.

Zaprezentowali nam wspaniałe samochody strażackie pomocne do gaszenia pożarów, w tym jeden najnowszy niedawno zakupiony pojazd. Dzieci z bliska mogły zobaczyć ich wyposażenie, zobaczyć ubrania i sprzęt ratowniczy. Następnie zaprezentowali sposób używania wężów strażackich. Mogły tego także spróbować – ku wielkiej uciesze- nasze przedszkolaki.
Kolejnym punktem spotkania było zwiedzenie budynku OSP – remizy strażackiej. Nieodłącznym elementem naszych spotkań jest możliwość obejrzenia wozów strażackich od wewnątrz- poprzez chwilowe siedzenie w pojazdach oraz wysłuchanie odgłosów syren strażackich.

Dziękujemy strażakom za wspaniale przekazaną wiedzę i życzymy bezpiecznych wyjazdów i powrotów z akcji.

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast