Grom po góralsku

Grupa  starszaków miała okazję uczestniczyć w dość nietypowym spotkaniu, otóż  odwiedziła ich Pani Kasia R., która jest autorką samouczka gry na skrzypcach „Grom po góralsku”, który mamy nadzieję niebawem ukaże się do druku.

Pani Kasia zaprezentowała dzieciom strój góralski, przedszkolaki również miały możliwość przymierzenia poszczególnych jego elementów oraz chętne dzieci mogły spróbować swoich sił w grze na skrzypcach. Finalnym zajęciem było stworzenie prac plastycznych przez przedszkolaków, które będą wykorzystane w książce P. Kasi. To było naprawdę interesujące spotkanie rozwijające u dzieci talent nie tylko muzyczny ale również zdolności plastyczne.

 

Autor:  Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast