Spotkanie z lekarzem

8 października nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość, a była nim Pani doktor M. Rusek-Łajczak. Na spotkanie z dziećmi nie przybyła jednak sama, towarzyszył jej „Erni” pluszak, dzięki któremu dzieci mogły poznać tajemnice ludzkiego ciała i narządów jakie posiadamy.

wym. Zwróciła uwagę w jaki sposób przenoszą się wirusy i bakterie, jak można się nimi łatwo zarazić oraz zaprezentowała specjalny kombinezon chroniący medyków przed chorobami zakaźnymi. Dzieci również miały okazję przez chwilę poczuć się jak ratownicy na dyżurze przymierzając kombinezon i dzieląc się swoimi wrażeniami. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały prezent- kolorowanki podsumowujące całe spotkanie.

W imieniu wszystkich dzieci jak również i nauczycieli chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Pani doktor za ciekawe spotkanie, poświęcony czas i trud włożony w jego przygotowanie.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast