Olimpiada Przedszkolaka

Nasze dzielne i waleczne przedszkolaki uczestniczyły w Olimpiadzie, która odbyła się na Hali Widowiskowo-Sportowej  w Węgierskiej Górce.  Dzieci z wszystkich przedszkoli, w tym  nasze zmagały się w wielu konkurencjach sportowych: przewożenie na taczkach piłki, bieg z woreczkiem na głowie, slalom z kijem hokejowym, jazda na deskorolce. Nasze dzieciaki poradziły sobie z tymi wyzwaniami znakomicie.

Na koniec nie mogło zabraknąć rozgrywek piłkarskich pomiędzy przedszkolami, gdzie nasze przedszkolaki walcząc tak zaciekle nie dali innym szans. Oczywiście jak to na Olimpiadach   bywa wszystkie przedszkola zajęły pierwsze  miejsce a dzieci zostały nagrodzone słodkim poczęstunkiem i medalami.

            Dziękujemy wszystkim dzieciom za tak wielkie zaangażowanie i reprezentowanie naszego przedszkola, rodzicom za poświęcony czas i  doping. Jesteście Wspaniali.

 

„Każde dziecko o tym wie:

Chcesz być zdrowy – ruszaj się! 

Sport to bardzo ważna sprawa.

 Są reguły, jest zabawa „


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast