Spotkanie w Bibliotece Środowiskowej w Ciścu 15.10.2021

W dniu dzisiejszym spotkaliśmy się z P. Helenką, aby podsumować sobie temat o naszej miejscowości Cisiec. Jednak zanim zaczęliśmy dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda Biblioteka, ale dokładnie pozwiedzamy ją przy innej okazji 😊. Pani prowadząca przygotowała prezentację, w której ujęte zostały stare i nowe zdjęcia z Ciśca- szkoła, kościół, kuźnia, stacja kolejowa, sklep, itp.

Kilkoro dzieci nie miało żadnych problemów nawet z odgadnięciem nazw budynków. Przedszkolaki wiedzą, że otaczają nas góry Beskidy, skąd pochodzi nazwa Cisiec oraz że przez naszą miejscowość przepływa rzeka Soła. Następnie wykonaliśmy pocztówkę „Pozdrowienia z Ciśca”, dzieci przyklejały elementy domków oraz dorysowywały brakujące elementy. To był wspaniale spędzony czas po dłuższym okresie czasu.

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast