Wizyta teatru Skrzat – „Przygody Okruszka”

Dzień 3 listopada, to dzień niezwykle szczególny, gdyż nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru „Skrzat” z Krakowa z przedstawieniem pt.”Przygody Okruszka”. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spektaklu pomagając biedroneczce oraz Okruszkowi uratować krainę baśni.

Liczne pytania aktorów, śpiew, zaproszenie do tańca oraz pomoc w odczarowaniu złego czarodzieja sprawiły, iż dzieci z niecierpliwością śledziły losy bohaterów .Dzięki ciekawej grze aktorskiej, muzyce, interakcji między aktorami i dziećmi oraz pouczającym scenkom, nasze przedszkolaki poznały, iż warto być dobrym oraz pomagać innym w potrzebie. Postacie występujące w przedstawieniu :biedroneczka, kruk, konik polny, kot w butach uczyły dzieci jak należy odróżniać dobro od zła. Dzieci bardzo emocjonalnie i żywo reagowały na przygody bohaterów co można zaobserwować na ich twarzach, a na koniec nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast