Wizyta Św. Mikołaja w przedszkolu

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Na wstępie dzieci obejrzały przedstawienie w wykonaniu aktorów z krakowskiego teatru „Skrzat” pt. „List do Świętego Mikołaja” Występ był wstępem do spotkania z najważniejszym gościem tego dnia.

Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci.  Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko, dzieci dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent który zrekompensował dzieciom długie oczekiwanie.

Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.