Bal karnawałowy 2022

Dzień 9 lutego na pewno na długo zostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. Zaraz po śniadaniu nasze przedszkolaki zamieniły się w księżniczki, wróżki, czarownice, policjantów, super bohaterów, strażaków, piratów i inne postacie bajkowe oraz z gier.

Dzieci chętnie tańczyły przy muzyce rozrywkowej i dziecięcej, uczestniczyły w konkursach, w których nagrodą były słodycze. Jak to na balu, zmęczenie także daje o sobie znak. W tym celu udaliśmy się na poczęstunek- napoje, pyszne ciasto, babeczki, a później także i na pizzę.

Na zakończenie zabawy dzieci otrzymały ufundowane przez rodziców baloniki oraz gwizdki. Dzieciom dziękujemy za wspaniałą zabawę, a rodzicom za przygotowanie pięknych strojów oraz słodkich i rzeczowych atrakcji.