Dzień dziecka

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności, poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy. Na nasze przedszkolaki czekało sporo atrakcji, które staraliśmy się im zapewnić, aby ten dzień długo pozostał w ich pamięci. Niestety pogoda nam nie dopisała i zabawy sportowe zostały zorganizowane w sali.

Na początku wszystkim dzieciom zostały złożone życzenia i uroczyście odśpiewaliśmy sto lat. Wszystkie dzieci poczęstowały się wyjątkowym „Kinderowym tortem”. Następnie rozpoczęliśmy wesołe zabawy: skoki w workach, przechodzenie z jajkiem, rzut do celu, skoki na piłce. Nie mogło oczywiście zabraknąć tańców i zabaw kołowych. Na dzieci czekała również pyszna niespodzianka Lody o smaku „Gumy Balonowej”. Popołudniu dzieci udały się do „Przedszkolnego Kina”, gdzie wspólnie oglądaliśmy bajkę i zajadaliśmy się popcornem. To był naprawdę miły i udany dzień dla wszystkich przedszkolaków.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i spełnienia marzeń :)))

 

Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast