Rodzinny Piknik w Ciścu

W naszym przedszkolu odbył się rodzinny piknik, promujący zdrowy styl życia. W sobotę, 8 czerwca, teren boiska UKS Maksymilian Cisiec zamienił się w miejsce wesołego, rodzinnego pikniku promującego zdrowe nawyki. Celem pikniku była integracja społeczności przedszkolnej oraz rodziców, promocja zdrowego stylu życia, edukacja i oczywiście wspaniała zabawa.

Piknik rozpoczął się od przedstawienia teatralnego w wykonaniu Rodziców naszych Przedszkolaków, pt. „Rzepka”. Przedszkolaki najpiękniej jak potrafiły powiedziały wierszami, piosenkami i tańcem rodzicom, jak bardzo ich kochają! Ponadto, na dzieci i rodziców czekało wiele dodatkowych atrakcji, takich jak rodzinna zumba, nauka pierwszej pomocy, trening piłki nożnej, malowanie twarzy i warkoczyki. Były również warsztaty kulinarne: „Zdrowo na pikniku”. Piknik odwiedzili także strażacy, którzy prezentowali pojazdy oraz opowiadali najmłodszym o swojej pracy. Można było zobaczyć jak wygląda ich praca, ponieważ odbył się pokaz scenki sytuacyjnej. Nie zabrakło dmuchanego toru przeszkód oraz animacji z gigantycznymi bańkami, popcornu oraz lubianej przez dzieci- wart cukrowej. Piknik na długo zostanie w pamięci najmłodszych i ich rodziców!

Autor Aga Tyc-Hubicka