Przegląd Pieśni Patriotycznej

2.12. 2015 r. to był bardzo ważny i doniosły dzień w przedszkolu, gdy nasze dziewczyny przygotowywały się do wyjazdu na Przegląd Pieśni Patriotycznej im Małgorzaty Papiurek który odbył się w szkole w Węgierskiej Górce. Nasze przedszkole reprezentowało 5 dzieci w dwóch grupach wiekowych Nadia Duraj, Maria Mrowiec, Zofia Zeman z grupy 3,4 latków oraz Kinga Blaut i Anna Ficoń z grupy 5,6 latków. Dzieci zaprezentowały się w piosenkach: „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Pałacyk Michla” „To wszystko Polska”. Jury w składzie Irena Zając, Danuta Pawlus oraz Marcin Biegun wybrało najlepszych wykonawców: oba zespoły zajęły pierwsze zasłużone miejsca. Dziewczynki otrzymały piękne nagrody, figurkę św. Franciszka oraz dyplomy. Natomiast opiekunowie Ewa Figura i Renata Babicka dyplomy oraz książki opisujące życie ks. Profesora J. Tischnera .

Były to niezapomniane wrażenia i pierwsze doświadczenie w konkursie.

 

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast