Zabawa Karnawałowa

„Dziś w przedszkolu wielki bal
Tańczy razem ze sto par
Lalka Barbie, Miś Puchatek
W czerwonym kubraczku skrzatek”

W dniu 4.02. 2016 roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, w którym uczestniczyły dzieci z grupy starszej i młodszej. Co prawda nie było lalek Barbie, ale wśród dzieci dominowały księżniczki, pszczółki, policjanci, strażak, super bohaterowie- zorro, spider-man oraz batmani. Pojawił się także rycerz z duchem, piraci, Myszka Minnie, Kubuś Puchatek i wiele innych. Niektóre dzieci trudno było rozpoznać.

Na początku po rozpoczęciu wielkiego balu, dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich strojów i zrobieniu pamiątkowego zdjęcia. Przedszkolaki bardzo chętnie tańczyli oraz brali udział w zabawach i konkursach, a uśmiechy nie znikały z twarzy.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu tak pięknych strojów a dzieciom za wspaniałą zabawę.

autor: Katarzyna Śleziak