„Marzanko!… Marzanko!… zimy koleżanko!

Rozpoczęła  się  długo  wyczekiwana  wiosna.  Dzieci  z  ochotą  pomagały w  tworzeniu  Marzanny. Wraz  z  wszystkimi  przedszkolakami  udaliśmy  się  nad  rzekę Sołę, aby pożegnać  już  Zimę,  życząc  jej  dalekiej  podróży,  jednocześnie proszą  o powrót w  przyszłym  roku  szkolnym. Pożegnaniu  zimy  towarzyszyło  wspólne  śpiewanie  wiosennych  piosenek.  W  drodze powrotnej  zabraliśmy  ze  sobą  gałązkę  gaika  maika – symbolu  wiosny.

Do widzenia i łyżwom i nartom i sankom!

Wędrujemy z tobą do głębokiej wody…

Utopimy ciebie – niech już spłyną lody!

Już wiosenne słonko wzbija się po niebie…”

Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast