„Wiosenna pobudka”- zajęcia otwarte w grupie młodszej

W dniu 17 marca tj czwartek w grupie młodszej odbyły się zajęcia otwarte, na które zostali zaproszenie wszyscy rodzice. Mogli oni zobaczyć w jaki sposób ich dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności oraz  jak funkcjonują w grupie przedszkolnej. Temat zajęć dotyczył pierwszych wiosennych kwiatów, które dzieci bardzo szybko rozpoznały i zapamiętały.

Przedszkolaki przeliczały kwiaty, dokonywały analizy i syntezy sylabowej śpiewały piosenkę i grały na instrumentach, utrwaliły wiadomości dotyczących zwiastunów wiosny a co dla nich było najważniejsze mogły zaprosić swoich rodziców do wspólnej zabawy. Rodzice bardzo pięknie naśladując swoje małe pociechy wykonali taniec powitalny oraz taniec kwiatów z chustami. Pomogli również dzieciom przy wykonywaniu pracy plastycznej. To były naprawdę pracowite zajęcia.

Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast