„Pierwsze oznaki wiosny” – Zajęcia otwarte w grupie starszej

W dniu 18.03.2016 w grupie 5,6 latków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców, mieli oni możliwość obserwacji swoich pociech podczas zajęć, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz posiadanych wiadomości i umiejętności, jak również, w przypadku zajęć plastycznych, towarzyszenia dzieciom w wykonywaniu stokrotek z leniwej ósemki.  

Przedszkolacy z niecierpliwością oczekiwali wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować jak najlepiej przed swoim rodzicem.  Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w zajęcia.Rodzicom  jesteśmy wdzięczni za poświęcenie swojego czasu. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania mają głęboki sens, służą nam wszystkim i pozwalają na realizację wszystkich założonych przez nas celów.

 

Renata Babicka


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast