Wizyta w szkole

W środę 8 czerwca  grupa dzieci starszych wybrała się do SP w Ciścu. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły, do której dzieci będą uczęszczać w najbliższym czasie. Dzieci zostały bardzo miło przyjęte przez panią dyrektor oraz pracowników szkoły.

Później przedszkolaki uczestniczyły w lekcji przygotowanej przez I klasę oraz ich wychowawczynię p. Celinę Motykę. Pierwszoklasiści opowiadali o swoich marzeniach które były uwiecznione w ich pięknych pracach plastycznych,  zaprosili również przedszkolaków do zajęcia miejsca w ławkach by poczuli jak to jest być uczniem oraz obejrzenia swoich książek , zeszytów i piórników.

Podczas spaceru po szkole dzieci  wraz z grupą Przedszkola nr 2 w Ciścu  zajrzały do klas, stołówki, świetlicy, biblioteki, hali sportowej oraz obejrzały obiekty znajdujące się na zewnątrz.

Pełne wrażeń wróciły do przedszkola, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi przedszkolakami.

zs_cisiec

Autor: Renata Babicka