Piknik Rodzinny 2016

W sobotę 11 czerwca odbył się w ogrodzie naszego przedszkola Piknik Rodzinny – jedna z największych imprez, na którą zostały zaproszone całe rodziny, by świętować Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Dziecka i by wspólnie spędzić czas na miłej zabawie.Na wstępie pani dyrektor I. Szczotka przywitała zaproszonych gości: panie H. Tetłak, H. Karpetę, H. Śleziak,  panów: Wójta Gminy Węgierskiej Górki P. Tyrlika, oraz radnych J. Czadankiewicza, J. Jurasza, H. Pietrasinę i sołtysa naszej miejscowości S. Motykę

Z okazji spotkania dzieci przygotowały wyjątkowy program artystyczny, w którym zaprezentowały piosenki, wiersze i tańce. Wraz z odświętnie odśpiewanym „Sto lat” wręczyły rodzicom upominki – piernikowe serduszka oraz bukiety kwiatów ogrodowych.

Nie lada zaskoczeniem był odegrany przez rodziców wiersz J. Brzechwy pt: „Kaczka dziwaczka” używając różnorodnych akcesoriów: kapelusze, okulary, peruki, spódniczki, płetwy, mamy zaskoczyły wszystkich swoją grą aktorską oraz doborowym humorem, należy tutaj dodać iż reżyserem całej  grupy aktorskiej była mama Emilki Banaś.

 Na terenie przedszkolnego ogrodu było również przygotowane wiele atrakcji: kącik gastronomiczny z pysznymi ciastami upieczonymi przez mamy, sałatki, kiełbaska z grilla, który to kącik obsługiwały nasze niezastąpione panie kucharki Odbyło się też kilka zabaw integracyjnych przy skocznej muzyce, rywalizacje grupowe, skoki na piłce rogatej, w workach, w tunelu, za udział w których rodzice i dzieci nagradzani byli lizakami oraz ciasteczkami.

Pomimo niezbyt sprzyjającej nam aury, humory dopisywały zarówno dzieciom, rodzeństwu jak i rodzicom. Wszystkim zaangażowanym  którzy nie szczędzili czasu i ofiarowali pomoc w organizację pikniku bardzo dziękujemy.

Renata Babicka


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast