Spotkanie z Mikołajem

6 Grudnia, jest to dzień długo wyczekiwany dla wszystkich dzieci. Jak to w tradycji naszego przedszkola już bywa w tym dniu, odwiedza nasze przedszkolaki wyjątkowy gość – Św. Mikołaj w towarzystwie swoich pomocników Aniołków.

Dzieci do tego dnia dość długo się przygotowują: starają się być grzeczne, pomagać innym oraz uczą się wierszy i piosenek dla naszego gościa. Św. Mikołaj oprócz prezentów podarował przedszkolakom obrazek Św. Stanisława- patrona wszystkich dzieci, przytaczając krótko jego historię. Następnie dzieci zaprosiły Mikołaja do wspólnej zabawy. Po tak miło spędzonym popołudniu  Św. Mikołaj wręczył dzieciom piękne prezenty i obiecał, że jeżeli przedszkolaki będą grzeczne wróci za rok.

„Mój kochany Mikołaju,

cały rok czekałem.

Byłem bardzo, bardzo grzeczny

bardzo się starałem”

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast