Jasełka Bożonarodzeniowe

W czwartek 22 grudnia, w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe, przygotowane przez przedszkolaków. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z pełnym zaangażowaniem wcieliły się w  swoje role,  śpiewały kolędy, składały świąteczne życzenia i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z  obu grup  przedstawiły historię narodzenia Jezusa.

Przepiękne stroje scenografia bożonarodzeniowej stajenki nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat oraz ciepłą atmosferę. Swoją obecnością zaszczyciły nas emerytowane nauczycielki naszego przedszkola Pani Urszula Karpeta, Pani Halina Tetłak i Pani Helena Śleziak pracująca w bibliotece środowiskowej oraz wszyscy rodzice i rodzeństwo naszych przedszkolaków.  Ponadto serdecznie gorąco Pani Dyrektor Irena Szczotka, całe Grono Pedagogiczne, dzieci i rodzice powitali podopiecznych Placówki Opiekuńczow-Wychowawczej w Żywcu, dla których to w miesiącu grudniu w przedszkolu była organizowana zbiórka słodyczy. Dzieci pod opieką P. Grzegorzek przygotowały piękne podziękowanie oraz upominek dla przedszkola za okazane dobre serce i pomoc w tym tak wyjątkowym czasie.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast