Księga Dżungli

Dzieło Kiplinga to jeden z najbardziej znanych na świecie utworów literatury dziecięcej. Napisaną ponad sto lat temu historię chłopca wychowywanego w dżungli przez wilki. Rządząca się swymi surowymi prawami dżungla staje się dla Mowgli’ego domem, w którym chłopiec przeżywa niezwykłe przygody, gdzie poznaje przyjaźń , ale w którym też czają się wrogowie i czyha coraz większe niebezpieczeństwo.

W środę 11 stycznia obejrzeliśmy ciekawy spektakl w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu, wykonany przez wrocławskich aktorów teatru PANTEATR. Barwny, pełen piosenek,  efektów specjalnych, pięknych kostiumów różnych zwierząt, m.in. tygrysa, pantery, niedźwiedzia, szakala, małp, wilków.

Dzieci z zapartym tchem śledziły losy Mowgli’ego, który zachwycił ich swoimi przygodami. Wyjazd ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i przeniósł je w bajkowy świat fantazji. Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienie.

 

Autor: Renata Babicka


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast