A czy Ty masz jakieś życzenie?

 W dniu 4 kwietnia do naszego przedszkola zawitali aktorzy z Impresoriatu Artystycznego SKRZAT prezentując bajkę „7 życzeń”. Dzieci  miały okazję obejrzeć występ profesjonalnych aktorów- ich mimikę, wyraźną mowę, ruch, stroje..

Bajka „7 życzeń”  opowiadała o przygodzie i skutkach spotkania Zegarmistrza i Bajkopisarza- czarodzieja, którzy na swojej drodze spotkali jeża, pasikonika, robota oraz „ducha sportu”. Każda z postaci, która nieświadomie wypowiedziała swoje życzenie po chwili zostało spełnione. Ostatnim z życzeń wypowiedzianych przez bohaterów bajki było: ŻEBY WSZYSTKIE DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE BYŁY ZAWSZE UŚMIECHNIĘTE OD UCHA DO UCHA.

Całe przedstawienie  dostarczyło naszym wychowankom wiele radości, ponieważ w przerwie oglądania dzieci mogły wspólnie pogimnastykować się, a nawet jednemu dziecku udało się wystąpić razem z aktorami.

Dodatkowo dzieci dowiedziały się, że jeśli o czymś bardzo marzymy i włożymy w to życzenie chociaż trochę wysiłku, to ono na pewno się spełni. A może czasami warto trochę dłużej poczekać?

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast