Najwspanialsze święto każdego przedszkola – DZIEŃ DZIECKA

W tym dniu od samego rana w przedszkolu było pełno śmiechu i radości. W tak piękną, słoneczną pogodę udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego, w którym odbył się turniej sportowy.

Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych grach i zabawach sportowych. Nie mogło zabraknąć wyścigów drużynowych, pokonywania przeszkód, wyścigów z jajkiem i skoku w workach.  Wszyscy uczestnicy chętnie i głośno dopingowali zawodników.  Jednak w tym dniu nikt nie był przegrany, lecz  nasi wychowankowie bez wyjątku byli ZWYCIĘZCAMI!!! Jak na każdych zawodach należy chwilę odpocząć i skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Następnie dzieci chętnie uczestniczyły w meczu piłki nożnej oraz korzystały z urządzeń ogrodowych.

Ten dzień na pewno będzie miło wspominamy.

Naszym wspaniałym wychowankom życzymy:
zdrowia, szczęścia uśmiechu i wspaniałych przygód…

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast