Dzień Nauczyciela

Jak co roku, w połowie października w całej Polsce obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Za trud i serce wkładane w swoją pracę, która jest ich pasją, Nauczyciele otrzymują piękne słowa wdzięczności.

Nasze Przedszkole uczciło ten dzień występem Przedszkolaków z każdej grupy- tych najmłodszych, którzy dopiero zaczęli swoją przygodę w przedszkolu, jak i tych starszych. Dzieci mówiły wierszyki, grały na instrumentach oraz pięknie tańczyły kolorowy taniec z pomponami, a wszystko to dla Nauczycieli pracujących w Przedszkolu, Pracowników kuchni, a także dla Nauczycieli emerytowanych, którzy kiedyś również dawali całe swoje serce podczas wychowania i kształcenia najmłodszych.

Po występie nastąpił czas na uroczyste składanie życzeń, wręczanie upominków, a dzieci w podzięce za piękny występ otrzymały słodki poczęstunek.

Pani niesie wiedzy kaganek, prowadzi przez życia ulice…
Proszę przyjąć poezji wianek – spleciony z serdecznych życzeń.

 

Autor: Marta  Błażyczek


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast