Dzień Babci i Dziadka w grupie starszej

Tymi jakże pięknymi słowami zostali powitani nasi wyjątkowi goście z okazji ich święta. Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie przedszkolaków. Na początku Pani Dyrektor przypomniała  jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości.  Dzieci  przedstawiły bajkę pt. „Śpiąca królewna” znakomicie wcielając się w rolę, recytując, tańcząc i śpiewając. Następnie  wszystkim naszym gościom  złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.  Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Dodatkową atrakcją dla naszych gości były tańce wykonane przez naszych przedszkolaków   do muzyki współczesnej pod kierownictwem P. Zuzi. Wielka radość i uśmiech zagościł na twarzach naszych gości. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

 Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w organizacje uroczystości.

 

„Dziś w naszym przedszkolu jest bardzo wesoło
Bo Babcie i Dziadków widzimy wokoło.
Witamy Was wszystkich, witamy serdecznie
Niech nasza miłość do Was trwa wiecznie.”

 

Autor: Ewa Figura

 


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast