III Konkurs Recytatorski „Poeci Dzieciom”

Nasze Przedszkole już III raz podjęło się trudu organizacji  konkursu recytatorskiego dla wszystkich przedszkolaków z naszej gminy. Konkurs odbył się 18 kwietnia a wzięło w nim udział aż 32 przedszkolaków z wszystkich przedszkoli z naszej gminy.

Dzieci wykazały się nie tylko dobrą znajomością tekstów, odwagą ale zdolnościami recytatorskimi oraz poczuciem humoru w prezentowanych przez siebie utworach.  Nasze przedszkole reprezentowały dzieci:

z grupy młodszej:

Patryk Kochutek, który zajął I miejsce w kategorii dzieci 3-4 letnich

Zuzanna Królczyk

a z grupy starszej :

Jakub Bednarz, który zajął  II miejsce w kategorii dzieci 5-6 letnich

Nadia Duraj

Emilia Hruby.

Oczywiście wszystkie przedszkolaki spisały się na medal i jury w składzie : P. Leon Figura, P. Halina Tetłak o P. Helena Śleziak miało niełatwe zadanie z wyłonieniem zwycięzców. Dlatego wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Zwycięzców i wszystkich uczestników nagrodzono gromkimi brawami. Dziękujemy wszystkim sponsorom, dzięki którym wszyscy uczestnicy mogli otrzymać piękne nagrody, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie oraz wszystkim dzieciom za przybycie i piękny występ.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast