Rodzinny wyjazd do Parku Rozrywki w Energylandii

Kierując się słowami z piosenki, która rozbrzmiewała nam w uszach 16.06.2018 r, wraz z dziećmi i ich rodzicami udaliśmy się do najwspanialszego i największego parku rozrywki w Polsce. Od razu po rozdaniu biletów uczestnicy wyjazdu udali się w wir zabawy. A nie da się ukryć, że było w czym wybierać.

Park rozrywki podzielony jest na kilka stref: Bajkolandia, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna, Water Park oraz na strefy Show. Zatem atrakcje były zarówno dla młodszych dzieci jak i dla dorosłych. Z racji tego, że Park Rozrywki jest ogromny, aż ciężko było spotkać naszych przedszkolaków z rodzicami. Jednak podczas powrotu i radości wypisanej na twarzach uczestników można było stwierdzić, że zabawa  i cały wyjazd był jak najbardziej udany.

„Gdzieś na mapie Zator jest
Park rozrywki tu mieści się
Tam zabawa czeka Cię
Energylandia porwie Cię
Moc atrakcji tutaj jest
Extremalnie sprawdzisz się…”

 

Autor : Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast