Wizyta w szkole

10 czerwca nasze przedszkolaki z grupy starszej odwiedziły Szkołę Podstawową w Ciścu. Dzieci brały udział w lekcji z języka polskiego w klasie I, którą prowadziła P. Celina. Dzieci miały okazje wykazać się swoją wiedzą odpowiadając na pytania dotyczące wysłuchanego tekstu, wspólnie z dziećmi z klasy I wykonywali zadania w ćwiczeniach.

Uczniowie pokazali przedszkolakom swoje zeszyty, książki oraz salę lekcyjną. Następnie przedszkolaki zwiedziły szkołę i najważniejsze w niej pomieszczenia: jadalnie, salę gimnastyczną, bibliotekę i plac zabaw. Oczywiście nie mogło zabraknąć wizyty u P. Dyrektor, która bardzo serdecznie przywitała dzieci i zaprosiła już od września  na zajęcia.

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast