Pożegnanie 6-latków

W dniu 18.06 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. Wiele miesięcy a dla niektórych lat wspólnych zabaw, nauki się skończyło. To tu nawiązały się pierwsze przyjaźnie, to tu powstawały pierwsze spory, sukcesy i porażki. Ten piękny czas dobiegł końca, od wrześni to już nie przedszkole ale szkoła będzie czekać na naszych absolwentów. W tym wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli ich rodzice. Starszaki przedstawiły program słowno-muzyczny pt. „Rejs dookoła świata”, zostały również pożegnane przez swoich młodszych kolegów, oraz otrzymały pamiątkowe sowy, symbol mądrości. Oczywiście dzieci pokazały również swoje umiejętności i wiadomości z języka angielskiego, religii oraz zajęć tanecznych. Wszyscy nauczyciele wręczyli dzieciom pamiątkowe dyplomy. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla naszych wspaniałych rodziców i dla Rady Rodziców, którzy przez cały ten czas angażowali się w życie i uroczystości naszego przedszkola. Na koniec naszej uroczystości dzieci i rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. 
Wszystkim rodzicom jeszcze raz chciałabym serdecznie podziękować, za pomoc, miłe słowo, współprace i życzyć zadowolenia ze swoich małych pociech. A dzieciom życzę dużo sukcesów, wytrwałości, samych 5 i 6 oraz spokojnych i bezpiecznych wakacji.

 

” Żegnamy Cię dziś przedszkole,
szkoła już woła nas!
Nie martw się tylko bardzo,
bo wpadniemy tu jeszcze nie raz”

 

Autor: Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast