Dzień Przedszkolaka

20 września w naszym przedszkolu swoje święto obchodziły wszystkie przedszkolaki. Z tej okazji zgromadziliśmy się w sali zabaw, gdzie braliśmy udział w licznych zabawach i konkurencjach. Były skoki w workach, rzucanie do celu woreczkami. Nie zabrakło też zabaw z kolorowymi chustami, tańców w kole ze śpiewem i do muzyki. Z każdym zadaniem poradziliśmy sobie wspaniale, a szaleństw i wesołej zabawy nie było końca. Był również czas na poczęstunek. Na zakończenie każdy z nas otrzymał medal „Super Przedszkolaka”. To był dzień pełen radości i wrażeń.

Jestem sobie przedszkolaczek,

nie grymaszę i nie płaczę,

na bębenku marsza gram,

ram tam tam, ram tam tam…

 

Autor: Renta Babicka


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast