„Piknik” czyli wizyta aktorów z Teatru Moralitet

We wtorek nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru „Moralitet” z Krakowa przedstawiając sztukę pt. „Piknik”. Dzieci miały okazje pomóc roztargnionemu króliczkowi, który stale coś gubił, tygryskowi, który przeniósł się z innej bajki oraz pasiastemu kotu,   którego  bolał  ząb. Dzieci poprzez oglądanie teatrzyku poznawały zasady zdrowego odżywania, dbania  o nasze zdrowie poprzez uprawianie sportów oraz systematyczne odwiedzanie specjalistów takich jak dentysta, lekarz itp. Nasze przedszkolaki wykazały się już sporą wiedzą z tego zakresu aktywnie uczestnicząc w przedstawieniu i odpowiadając na liczne pytania leśnych przyjaciół.


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast