Dzień dziecka – 01.06.2021 r

1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Był to także niezwykły czas w naszym Przedszkolu, który rozpoczął się od wspólnych i wesołych zabaw. Wszystkie dzieci, wzięły udział w interaktywnym spotkaniu z misiem Teddy, podczas którego bawiły się z nim. Następnie miały miejsce wspólne gry i zabawy w ogrodzie.

Drużyny rywalizowały między sobą w takich dziedzinach jak utrzymanie właściwej równowagi, a także szybkości wykonania zadania. Wśród konkurencji znalazły się: skoki w workach, bieg z jajkiem, „bieg kelnera”, konkurs szybkości, „gąsienica”, a także wiele innych zabaw przy muzyce. W przerwach częstowały się małym co nieco, a także ze smakiem zjadły przygotowaną kiełbaskę, a także obiad. Niezwykłe okazało się malowanie farbami na folii, na której powstały piękne kolorowe dzieła. Na koniec każdy z przedszkolaków zanurzał rękę w czarodziejskim worku losując niespodziankę. W tym dniu uśmiech gościł przez cały dzień na twarzy każdego przedszkolaka.

 

            Autor: Monika Skoczeń


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast