Dzień Pluszowego Misia

Czy wszyscy domyślili się już o kogo chodzi? Oczywiście, o misia, który był  dziś głównym gościem w naszym przedszkolu. Dzień 25 listopada jest obchodzony  na całym świecie jako „Święto Pluszowego Misia”. I w naszym przedszkolu było dziś zabawnie i wesoło, a wszystko za sprawą pewnego misia- Kubusia Puchatka, który odwiedził nasze przedszkolaki. Wspólnie z nimi tańczył, brał udział w licznych zabawach oraz pozował do zdjęć. Dzieci wykazały się dużą wiedzą dotyczącą życia misiów- nie tylko tych pluszowych odpowiadając na liczne zagadki. Próbowały jednego z misiowych przysmaków-miodku, oraz częstowały się przepysznymi mufinkami. Wszystkie dzieci znakomicie się bawiły i po hucznym odśpiewaniu sto lat dla misia zaprosiły go ponownie do odwiedzenia ich za rok.

„Pluszowy przyjaciel z oklapniętym uszkiem.

            Wskakuje wieczorem pod twoją poduszkę….”

 

Autor Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

dyrektor@cisiec1.e-przedszkolak.eu