Wystawa modeli z klocków Lego w Wiśle- 08.06.2022

W środowy poranek, zaraz po śniadaniu wybraliśmy się na wycieczkę autokarową na wystawę modeli klocków Lego w Wiśle. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznej podróży autobusem oraz zasadami bezpieczeństwa w trakcie zwiedzania. Przy okazji przedszkolaki mogły podziwiać piękne krajobrazy za oknem, co prawda w jedną stronę deszczu, ale podczas jazdy powrotnej można było także zauważyć biegające sarenki po polach.

Od razu po wejściu na salę z wystawą było słychać od dzieci wielkie WOW!! ALE ŁADNE! 😊 A nie da się ukryć, było co oglądać 😊. Ciekawą atrakcją było to, że niektóre budowle były ruchome oraz wyglądały naprawdę realistycznie. Wszystkie prace wykonane były z niezwykłą precyzją i uwzględniały wszystkie,  nawet najmniejsze szczegóły. Największą radością dla dzieci była strefa zabawy z klockami wraz z atrakcjami stanowiącymi inspirację do tworzenia własnych budowli i  strefą Duplo dla najmłodszych.  Na koniec wizyty w  Muzeum, udaliśmy się na wystawę 3D Trick Gallery, największą interaktywną kolekcję obrazów 3D w Polsce. Po reakcjach dzieci widać było zadowolenie. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy wizyta w muzeum będzie inspiracją do tworzenia wspaniałych i niepowtarzalnych budowli przez nasze przedszkolaki😊

 

Autor: Katarzyna Śleziak


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

dyrektor@cisiec1.e-przedszkolak.eu