Pożegnanie 6-latków

               „Chociaż słońce jasno świeci,

               Trochę smutne są dziś dzieci.

Bo koniec roku, przedszkola mija czas,

Teraz wakacje czekają nas.”

23 czerwca  w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci 6-letnich, które od września  pierwszy raz przekroczą progi szkoły. Czas spędzony w przedszkolu, był pięknym czasem poświęconym zawieraniu nowych znajomości, zdobywaniu nowych umiejętności i oczywiście poszerzaniu swojej wiedzy. I mimo, że taka jest kolej rzeczy nie jednemu łezka zakręciła się w oku żegnając się z przedszkolem, nauczycielami i swoimi młodszymi kolegami i koleżankami. Oczywiście nie mogło się obejść bez krótkich występów dzieci młodszych, które również żegnały swoich kolegów . Następnie dzieci z grupy starszej przygotowały krótki występ słowno-muzyczny „Autostopem po Polsce”. Po występach wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe zdjęcia dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

          Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

 

Autor Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

cisiec_p@wp.pl
Rozmiar czcionki
Kontrast