Świąteczny nastrój w przedszkolu w Ciścu

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas lubiany nie tylko przez dzieci ale i też dorosłych. Ubieranie choinki, dekorowanie domów, Wigilia mają swój urok. W naszym przedszkolu grudzień to  również czas wyjątkowy. Przedszkolna wigilijka to czas, kiedy przy stole mogą zasiąść wszystkie przedszkolaki, to czas kiedy dzieci składają sobie świąteczne życzenia oraz śpiewają kolędy. 

Dzieci z obu grup przygotują świąteczne przedstawienie upamiętniające Narodzenia Pana Jezusa,  na które zapraszamy całą społeczność lokalną, rodziców, dziadków aby wspólnie przeżyć ten świąteczny czas. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja sali, przedszkolaki na moment przestały być zwykłymi dziećmi i i zmieniły się w najświętszą rodzinę, anioły, górali, góralki, zwierzęta i królów, przenosząc wszystkich obecnych w czasy sprzed dwóch tysięcy lat. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, recytowane wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

 

Autor Ewa Figura


Kontakt


Przedszkole Publiczne

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Adres:
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Prymasa Stefana Wyszyńskiego
197 Cisiec
34-350 Wegierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864 15 85
Fax: 33 864 15 85

Email

dyrektor@cisiec1.e-przedszkolak.eu