Dzień Babci i Dziadka

Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać dzieci w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Dzieci przedstawiły znana baśń pt „Calineczka”  dla swoich babć i dziadków. Przedszkolaki włożyły w przygotowania dużo serca. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia i tańczyły.

Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku.  To była naprawdę wspaniała i wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Na zakończenie uroczystości przedszkolaki zaśpiewały tradycy

jne „sto lat” i wręczyły własnoręcznie malowane torby. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Czas spędzony na wspólnym świętowaniu  minął bardzo szybko. Dzieci sprawiły wiele radości tak wspaniałym i ważnym gościom jakimi są dziadkowie. To był dzień pełen wzruszeń, wrażeń i uśmiechów.

„Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka…”

– takie słowa można było usłyszeć w Ciścu. Był to dzień pełen wzruszeń

i radości dla naszych kochanych babć i dziadków.

Autor Ewa Figura