Rodzinna wycieczka do Dinozatorlandu

Zatorland to wyjątkowe miejsce na mapie parków rozrywki w Polsce, w którym nauka staje się wspaniałą zabawą! Zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie dla dzieci w różnych wieku, dzięki szerokiemu wyborowi różnorodnych atrakcji. Śmiało można powiedzieć, że Zatorland to idealne miejsce na rodzinne wycieczki.

Tam czekało na nasze przedszkolaki i ich rodziny moc atrakcji.
  • Największy w Europie Park Ruchomych Dinozaurów,
  • Park Mitologii na wodzie,
  • Park Owadów,
  • Lunapark.
 Oprócz znakomitych przeżyć i świetnej zabawy, dzieci miały okazję zdobyć sporą dawkę ciekawej wiedzy biologicznej czy historycznej. Dowiedziały  się więcej o życiu dinozaurów, mogły poznać ich wygląd, zwyczaje.

Kolejną atrakcją był gigantyczny park z owadami! Kto powiedział, że muchy zawsze muszą być malutkie? W tym parku tematycznym dzieci mogły dokładnie poznać budowę ogromnych insektów, a nawet… zobaczyć, jak poruszają on swoimi czułkami. A ich rozmiary? No cóż,  znacznie przewyższały rozmiary naszych przedszkolaków.

Ciekawa  również okazała się  podróż po zakamarkach świata greckich i rzymskich bogów. Dzieci mogły  poznać odrobinę historii przedstawionej w interesujący, oryginalny sposób –w Parku Mitologii na wodzie.

Myślę, że ta  wycieczka dostarczyła wielu wrażeń zarówno przedszkolakom jak i ich rodzicom.

Autor: Ewa Figura