„Jasełka Bożonarodzeniowe”

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w przedszkolu zadbały w tym roku dzieci z grupy starszej i młodszej, które 19 grudnia 2023r., zaprezentowały przygotowywane od kilku tygodni „Jasełka Bożonarodzeniowe”.

Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma kolędami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa oraz wyrazy uznania i podziękowania od Pani Dyrektor Ireny Szczotki. Ciepłe słowa podziękowania popłynęły również do wychowawczyń, które przygotowały całe przedsięwzięcie. Jego zwieńczeniem były życzenia świąteczne i noworoczne skierowane przez Panią dyrektor do dzieci i rodziców. Wszystko to sprawiło, że w przedszkolu zapanował uroczysty i nastrojowy klimat.

Autor: Marcela Bienias