Dzień Kobiet w przedszkolu

W dniu 9 marca, troszkę spóźnione ale prawdziwie z serduszek dziecięcych płynące życzenia przyjęły wszystkie te „małe” i „duże” kobietki. Przedszkolaki z obu grup na tą okoliczność zaprosili emerytowane panie z naszego przedszkola a mianowicie p. Urszulkę  i p. Halinkę oraz wszystkie panie pracujące w naszym  przedszkolu.

Na tą uroczystość dzieci  przygotowały krótki występ artystyczny; piosenki, życzenia a starszaki wykonały taniec do melodii „Czerwone jabłuszko”. Chłopcy wręczyli wszystkim paniom własnoręcznie wykonane przez dzieci drobne upominki.

Był to bardzo miły dzień a chłopcy oczywiście w tym dniu tak jak w słowach przedszkolnej piosenki „W aniołki się zmieniają, i kwiaty nam kobietkom z uśmiechem szczerym dają”.

Ewa Figura